fbpx

Główny Księgowy

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie kierunkowe
  • Biegła znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość prawa pracy
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości (w przedsiębiorstwie prowadzącym pełne księgi rachunkowe – umiejętność korzystania z zakładowego planu kont do celów analitycznych)
  • Doświadczenie w obsłudze programów księgowych
  • Zdolności analityczne i samodzielność w działaniu
  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych z analityką wspierającą rachunkowość zarządczą
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS)
  • Prowadzenie spraw płacowych: naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, sporządzanie list płac, dokumentów i formularzy: ZUS, PIT we współpracy ze specjalistą ds. kadr

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie
  • Podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Klauzula informacyjna dla osoby aplikującej do pracy w Evatronix SA - Czytaj więcej.

Logowanie