fbpx

Doradca Zarządu ds. korporacyjnych i finansów

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wyższe studia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem (ew. studia podyplomowe o takim profilu, mile widziane MBA)
  • Znajomość przepisów dotyczących spółek prawa handlowego i praktyczna wiedza w zakresie funkcjonowania organów spółek kapitałowych
  • Dobra znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie w zakresie zrządzania płynnością finansową firmy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu Office 365 (zwł. Excela)
  • Ponadto kandydat powinien wyróżniać się następującymi cechami:Uczciwość, asertywność, łatwość zdobywania nowych umiejętności
  • Skuteczność w działaniu ukierunkowanym na realizację celów
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i doświadczenie w zakresie negocjacji biznesowych

Zakres obowiązków:

Do zakresu obowiązków osoby pracującej na stanowisku Asystenta Zarządu ds. korporacyjnych i finansów będzie należało wykonywanie niezbędnych czynności biurowych oraz organizacyjnych wspomagających Zarząd firmy w wykonywaniu obowiązków służowych oraz umożliwiających sprawne funkcjonowanie firmy.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie
  • Podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Klauzula informacyjna dla osoby aplikującej do pracy w Evatronix SA - Czytaj więcej.

Logowanie